STITEK_ZAVOLAME


Aplikace injekčních kožních implantátů - kyselina hyaluronová

ZDARMA služby za desítky tisíc Získejte certifikát

Aplikace injekčních kožních implantátů - kyselina hyaluronová

Aplikace injekčních kožních implantátů

Mimických vrásek se dá zbavit jednoduše – aplikací botulotoxinu. Pokud se však o své mimické vrásky nezačneme starat včas, zůstanou se nám rýsovat i poté, co do nich vpíchneme botulotoxin. Jsou sice mělčí a dále se neprohlubují, ale podmračený dojem zůstává.

Zde musíme sáhnout po dalším vylepšení pomocí injekčních výplňových implantátů obsahující kyselinu hyaluronovou jako např. Restylane.

Co jsou to injekční výplňové implantáty?

To jsou látky předem připravené v injekční stříkačce, které vyplní zbylou vrásku. Nejčastěji se pak používají v oblasti rýh vedoucích od nosu k ústním koutkům a od nich dále až na bradu a kolem rtů. Ty jsme většinou rovněž částečně podědili, ale postupem času se díky gravitaci a ochabování tváří stále prohlubují.Obličej pak vypadá přísně, kysele a jejich nositelky o sobě říkají, že jsou jako utrápený pes baset.

Víte, že injekční výplně jsou účinnou zbraní proti vějířkovitým vráskám kolem rtů? Objednete se >>

Bohužel, s přibývajícím věkem se nám i rty viditelně zmenšují, ubývá jejich plnost, rozplývají se kontury, tvoří se na nich i v jejich okolí vrásky. A protože jsou rty spolu s očima dominantou obličeje , jsou i pro ně injekční kožní implantáty nepostradatelné. Výpňový implantát vrátí Vašim rtům a tím i celému obličeji původní mladistvý a svěží vzhled.

Provedení zákroku

Zákrok se provádí ambulantně většinou v místní anestezii krémem či znecitlivující injekcí. Po něm bychom měli počítat s asi dvoudenním otokem a s občasnou modřinou, kterou ale můžeme ihned zakrýt make-upem.

Oblíbené výplňové implantáty

Nejoblíbenějším a zároveň naprosto bezpečným materiálem jsou gely z čisté kyseliny hyaluronové jako např. Restylane. Je to přírodní látka, která se v těle běžně vyskytuje a má mj. úkol vázat vodu v kůži a tím ji hydratovat.

Sharon StoneJe možné dnes ještě věřit fotografii? Při pohledu na herečku Sharon Stone to není tak jisté… Nebo, že by se za její krásou skrývalo jiné tajemství než zlaté ručičky uměleckých fotografů?

  • Na krásnou Sharon Stone v letáčku na výplně Restylane se podívejte zde>>

/aknePřečtěte si poutavý článek o botulotoxinu, jako jednom z nejúčinnějších jedů světa, který se používá ke kosmetickému vyhlazení vrásek. MUDr. Marta Moidlová čtenářům opět poskytla mnoho užitečných rad i varování v oblasti estetické dermatologie.

Celý článek „Krása jako droga? Trochu…“ ke stažení zde>>.


/aknePoslechněte si rozhovor o novinkách v estetice na rádiu Impuls, v němž MUDr. Marta Moidlová promluvila o estetické medicíně a kožních problémech. S úsměvem též dodala, že některé zákroky zkouší i sama na sobě.

Celý rozhovor o Novinkách v estetice k poslechu zde >>


/akneDo pořadu Sama Doma na ČT1 dne 21.2.2011 opět přijala pozvání primářka kliniky Laserplastic v Praze MUDr. Marta Moidlová a hovořila o estetické dermatologii. Zmínila se o zákrocích, které se v tomto oboru provádějí, i o přínosech či možných komplikacích této lékařské disciplíny.

Podívejte se na pořad Sama Doma na ČT1 s MUDr. Martou Moidlovou.


Mladší o pár letDo prvního dílu pořadu Mladší o pár let se přihlásili manželé Jabůrkovi. Mudr. Marta Moildová se manželů osobně ujala a stanovila potřebnou diagnózu. Operaci provedl Doc. MUDr. Andrej Sukop, Ph.D.

Podívejte se na první díl pořadu Mladší o pár let.


Mladší o pár let 2. dílDo druhého dílu pořadu Mladší o pár let se přihlásila paní Jana. Mudr. Marta Moildová paní Janě aplikovala výplňové implantáty a botulotoxin.

Podívejte se na druhý díl pořadu Mladší o pár let


Mladší o pár let 3. dílDo třetího dílu pořadu Mladší o pár let se přihlásily dvě paní Marcely. Mudr. Marta Moildová aplikovala výplňové implantáty a botulotoxin.

Podívejte se na třetí díl pořadu Mladší o pár let


/akneČlánek "Muži vs. ženy" publikovaný v časopise Style-Krása, řeší problém touhy po dokonalosti jak u žen tak i u mužů. Primářka MUDr. Marta Moidlová přiznává, že nejčastěji prováděným zákrokem je liposukce.

Celý článek "Muži vs.ženy" ke stažení zde >>


/akne"Mít tak půvabný nosík…" - článek publikovaný v časopise Style seznamuje čtenáře s plastikami, lasery, implantáty či injekcemi. Doc. MUDr. Andrej Sukop, Ph.D. radí, jak se stát mladším a jak si získat zpět své ztracené sebevědomí.

Celý článek "Mít tak půvabný nosík..." ke stažení zde >>


/aknečasopise Marianne vyšel článek "Co nás dělá staršími?", ve kterém MuDr. Marta Moidlová popisuje nejčastější problémy, které nám výrazně přidávají na věku. V článku se dozvíte nejen jak se těchto problémů zbavit, ale také jak jim účinně předchzet.

Celý článek "Co nás dělá staršími?" je ke stažení zde.


/akneNa portálu OnaDnes.cz vyšel  článek "Deset prohřešků, kvůli nimž vaše pleť stárne rychleji", ve kterém MUDr. Marta Moidlová pojednává o příčínách stárnutí naší kůže.

Celý článek "Deset prohřešků, kvůli nimž vaše pleť stárne rychleji" je ke stažení zde.

Aplikace injekční výplni rtů kyselinou hyaluronovou - Před zákrokem

Aplikace injekční výplni rtů kyselinou hyaluronovou - Po zákroku

Aplikace injekčních kožních implantátů - před zákrokem

Aplikace injekčních kožních implantátů - po zákroku

Aplikace injekčních kožních implantátů - před zákrokem

Aplikace injekčních kožních implantátů - po zákroku

Před zákrokem

Po zákroku

Máte zájem o aplikaci kyseliny hyaluronové? Objednejte se na konzultaci!

Jste nový klient? *

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Laser Plastic
Platnéřská 89/11, Praha 1 Staré Město
Kde  nás najdete

Tel.: +420 224 210 224
Mobil: +420 724 860 082
E-mail:

Naši lékaři či asistentky Vám odpoví co nejdříve telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu.