STITEK_ZAVOLAME


Laserové odstranění znamének

ZDARMA služby za desítky tisíc Získejte certifikát

Odstranění znamének

/akneZnaménka jsou běžným úkazem na lidské kůži. Má je každý z nás, jen někdo méně, někdo naopak více. Stejně tak Vám některá znaménka mohou vadit a o jiných ani nevíte. A právě taková, která vadí, jsou vidět, jsou na nevhodném místě, takové znaménka Vám odstraníme.

Bohužel jsou případy, kdy znaménka nejsou jen kosmetickou vadou, ale můžou Vás ohrozit na zdraví.

Průběh odstranění znamének

Víte, že odstranění znamének v těhotenství není vhodné? Může se změnit způsob jejich hojení, a proto je lepší nechat tento zákrok až po ukončení kojení.

Odstranění znamének je jeden z nejčastěji prováděných výkonů u žen i u mužů na našem pracovišti. Znaménka odstraňujeme pomocí moderního přístroje, erbiového (Er:YAG) či CO2 laseru. Tento laserový zákrok je možno provést kdekoliv na těle.

Díky přesně mířenému světelnému paprsku, zasáhne laser jen tu oblast, kde budeme odstrańovat znaménko. Postupně se odpaří jednotlivé vrstvy pokožky.

Samotný zákrok není příliš bolestivý. Pocítíte jen štípání či palčivost. Bude-li se jednat o větší nález, doporučíme přiměřený způsob znecitlivění.

Po zákroku se Vám na ošetřeném místě vytvoří stroupek. Je důležité jej nestrhávat předčasně, ale počkat na jeho samovolné odloučení. U některých typů mateřských znamének jsou někdy nutná ještě další drobná nenáročná ošetření jiným speciálním typem laseru k odstranění zbytkového pigmentu znamének.

Vyšetření znamének, případně sledování jejich vývoje, zajišťuje unikátní moderní systém MicroDerm-přístroj na vyšetření znamének.

Odstranění znamének na klinice LaserPlastic Praha

Odstranění znamének na klinice LaserPlastic Praha

Média – vyšlo o nás


MUDr. Lenka Faltová radí v pořadu Sama doma vysílaného 19.1.2012 v otázkách týkajících se jizev a průběhu jejich léčby. Korektivní dermatoložka divačkám poradila, jaké typy ošetření jsou vhodné v případě korekce hlubokých jizev.

Celý rozhovor s MUDr. Lenkou Faltovou v pořadu Sama doma ke stažení zde>>


Zajímá vás, proč v dnešní době i muži podstupují plastické operace, jakou  je například liposukce břicha? Přečtěte si článek I muži mají své dny z časopisu ELLE. MUDr. Marta Moidlová zde potvrzuje tvrzení, že metrosexuálů na světě opravdu přibývá.

Celý článek I muži mají své dny ke stažení zde >>


Do pořadu SAMA DOMA dne 19.5. byla opět pozvána MUDr. Marta Moidlová, která hovořila o dermatologických problémech. Divačky informovala o vzniku kožních nemocí či o tvorbě znamének, které se  s přicházejícím létem více objevují.

Podívejte se na pořad SAMA DOMA na ČT1.


Do pořadu Sama Doma na ČT1 dne 21.2.2011 opět přijala pozvání primářka kliniky Laserplastic v Praze MUDr. Marta Moidlová a hovořila o estetické dermatologii. Zmínila se o zákrocích, které se v tomto oboru provádějí, i o přínosech či možných komplikacích této lékařské disciplíny.

Podívejte se na pořad Sama Doma na ČT1 s MUDr. Martou Moidlovou.


Na portálu pro ženy OnaDnes.cz vyšel na titulní straně článek "Laser proti chloupkům, žilkám i vráskám. Odstraní vady bez jizev", ve kterém MUDr. Lenka Faltová hovoří o laserovém odstranění ohně a použití biostimulačního laseru.

Celý článek "Laser proti chloupkům, žilkám i vráskám. Odstraní vady bez jizev" je ke stažení zde.


"Mít tak půvabný nosík…" - článek publikovaný v časopise Style seznamuje čtenáře s plastikami, lasery, implantáty či injekcemi. Doc. MUDr. Andrej Sukop, Ph.D. radí, jak se stát mladším a jak si získat zpět své ztracené sebevědomí.

Celý článek "Mít tak půvabný nosík..." ke stažení zde >>


Máte zájem o odstranění znamének? Objednejte se níže.

Jste nový klient? *

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Laser Plastic
Platnéřská 89/11, Praha 1 Staré Město
Kde  nás najdete

Tel.: +420 224 210 224
Mobil: +420 724 860 082
E-mail:

Naši lékaři či asistentky Vám odpoví co nejdříve telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu.