STITEK_ZAVOLAME


Nadměrné pocení

ZDARMA služby za desítky tisíc Získejte certifikát

Nadměrné pocení

/aknePotíte se více než jiní? Zkusili jste již všechny možné antiperspiranty a výsledek žádný?  Chcete se cítít volně a pohodlně? Zbavte se nepříjemného nadměrného pocení. Aplikací botulotoxinu vás zbavíme nadměrného pocení - hyperhidrózy.

Co je to nadměrné pocení?

Hyperhidrózaje odborný termín pro nadměrné pocení. Pocení začíná během dospívání a provází člověka celým životem. Nepříjemné pocení dlaní či nadměrné pocení čela či podpaží obtěžuje mnohé z nás. Jedná se o nepříjemý projev, kterého se však dá velmi snadno zbavit. Již se nemusíte obávat podat někomu ruku či přihlásit se o slovo. Botulotoxin je účinnou zbraní v boji proti nadměrnému pocení.

Kde se nejvíce nadměrné pocení projevuje?
 

  • podpaží
  • dlaně
  • čelo
  • bedra
  • třísela
  • zátylek

Aplikace botulotoxinu je rychlá, jednoduchá a účinná. Nemusíte se ničeho bát, protože je to bezbolestná metoda a jediné co ucítíte je lehké štípnutí. Zákrok se provádí bez aneztézie, ale pokud to bude vaše přání, je možné využít lokálního znecitlivění.

Botulotoxin se aplikuje do míst se zvýšeným nebo nepříjemným nadměrným pocením tenkou jehličkou. V tomto případě jsou ovlivněny pouze potní žlázky v místě aplikace.

Nadměrné pocení ustupuje obvykle během několika dní a efekt zpravidla trvá 4 až 12 měsíců. Poté je vhodné ošetření opakovat pro další obnovení účinku.

Odstranění nadměrného pocení na klinice LaserPlastic v Praze

Odstranění nadměrného pocení na klinice LaserPlastic v Praze - Před

Odstranění nadměrného pocení na klinice LaserPlastic v Praze - Po

Média – vyšlo o nás

 


Nejlepší zbraně proti poceníVíte, jaké jsou nejlepší zbraně proti pocení? Řekne vám to dermatoložka, MUDr. Lenka Faltová ve stejnojmenném článku. Informujte se, zda je lepší deodorant či antiperspirant v kuličce, spreji nebo tzv. stick?

Celý článek Nejlepší zbraně proti pocení ke stažení zde>>


Do pořadu Sama Doma na ČT1 dne 21.2.2011 opět přijala pozvání primářka kliniky Laserplastic v Praze MUDr. Marta Moidlová a hovořila o estetické dermatologii. Zmínila se o zákrocích, které se v tomto oboru provádějí, i o přínosech či možných komplikacích této lékařské disciplíny.

Podívejte se na pořad Sama Doma na ČT1 s MUDr. Martou Moidlovou.


Článek "Potíte se? Zkuste antiperspiranty" publikovaný v novinách Metro z 3. sprna 2010, se zabývá otázkou nadměrného pocení. MUDr. Marta Moidlová radí čtenářům, jak se s nadměrným pocením hrdě poprat.

Celý článek "Potíte se? Zkuste antiperpiranty" ke stažení zde

Máte zájem o odstranění pocení? Objednejte se na konzultaci!

Jste nový klient? *

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.