STITEK_ZAVOLAME


Omnilux, omlazení pokožky

ZDARMA služby za desítky tisíc Získejte certifikát

Omnilux - unikátní způsob omlazení pokožky

Pavlína DankováKlinika LaserPlastic vám nabízí jedinečnou novinku v oblasti omlazení kůže. Zbavte se vrásek a povzbuďte své sebevědomí již od 650,- Kč za jedno ošetření. Seznamte se s unikátním přístrojem Omnilux, který napomáhá při mnoha problémech spojených s léčbou kůže.

Stále se kolem nás mluví o škodlivosti slunečního záření a neblahém účinku UVA a UVB záření na naši pleť. Tento typ záření produkuje volné radikály, které poškozují kožní buňky a způsobují tak předčasné stárnutí pokožky.

Ne každé záření však naši kůži škodí. Jisté vlnové délky světelného spektra jsou naopak pro naši pleť užitečné. Dokážou stimulovat kožní buňky a vedou k celkovému zlepšení stavu pokožky. Pozitivních vlastností světla využíváme ve fototerapii. Takovým typem záření disponuje přístroj Omnilux.

K čemu Omnilux slouží?

  • Systém funguje jako vypínač pleti, spouští přirozené procesy, jejichž výsledkem je rejuvenace pokožky. Významně zvyšuje tvorbu kolagenu, reaktivuje buňky.
  • Je hodně využívaný také k neinvazivnímu omlazení obličeje, krku i dekoltu, redukci vrásek a vypnutí pleti, urychlení hojení, ale také pro léčbu bolesti kloubů a svalů a léčbě psoriaz.
  • Dále pro ošetření akné a aktinických keratóz, paprsky účinně ničí bakterie Propioni bacterium acnes způsobující akné, aniž by v těle zapříčinily jiné nežádoucí reakce.
  • Podporuje hojení a v rámci fotodynamické terapie skvěle funguje při léčbě kožních nádorů.
  • Pro co nejlepší vstřebání účinných látek, které se na pleť před ošetřením mohou nanést, přičemž díky prostorově nastavitelným LED panelům je celá ošetřovaná oblast ozařovaná se stejnou intenzitou ze všech stran.

Jak funguje přístroj Omnilux?

Podívejte se jak přístroj Omnilux funguje.Přístroj Omnilux využívá ve své technologii speciální LED diody, které vydávají úzkopásmové světlo specifických vlnových délek. Terapie jsou bezbolestné, bezpečné, bez vedlejších účinků a bez nutnosti rekonvalescence. Systém se skládá ze základny a sklopné hlavice, kterou je možné přesně nastavit na ošetřovanou oblast obličeje či těla.

Vlnová délka světla je schopna pronikat různě hluboko do kůže a zasahovat tak její struktury. Světelná stimulace poté spustí v kožních buňkách přirozené reakce, jejichž výsledkem je syntéza, syntéza kolagenu a zrychlené hojivé procesy. Stimulované kožní buňky lépe pracují, kůže je zdravá, lépe hydratovaná a prokrvená.

Dejte sbohem vráskám a neustálým problémům s pletí. Rychlou a účinnou terapii přístrojem Omnilux provádíme jen u nás, na klinice LaserPlastic. Přesvědčte se o jedinečných účincích přístroje na vlastní kůži a objednejte se na první ošetření.

Objednejte se na omlazení pokožky přístrojem Omnilux!

Jste nový klient? *

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Laser Plastic
Platnéřská 89/11, Praha 1 Staré Město
Kde  nás najdete

Tel.: +420 224 210 224
Mobil: +420 724 860 082
E-mail:

Naši lékaři či asistentky Vám odpoví co nejdříve telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu.