STITEK_ZAVOLAME


Radiofrekvence - omlazení pleti, obličeje

ZDARMA služby za desítky tisíc Získejte certifikát

Radiofrekvence - omlazení pleti, obličeje

Pavlína Danková

Využijte jedinečnou nabídku pro omlazení pleti se silným vypínacím efektem. Nabízíme vám ošetření revolučním přístrojem Endymed, který působí na hluboké vrstvy pokožky. Pronikne hluboko do buněk pokožky, kde zajistí pevnější a mladistvější vzhled pokožky.

Čeho všeho dosáhneme s přístrojem Endymed Radiofrekvence?

 • Zredukujeme vrásky a zvýrazníme kontury obličeje.
 • Přístroj je optimální pro ošetření sluncem poškozené pokožky.
 • Odstraníme s ním i  hyperpigmentace.
 • Odstraníme i jizvičky po akné.
 • Vypne vrásky a rýhy malých obličejových zón (kolem očí, rtů, spánků a na bradě).
 • Zredukuje celulitidu a tukové polštářky.
 • Vypne pokožku, která už ztratila svou pevnost a pružnost v rizikových partiích (paže, kolena, dekolt, vnitřní stehna a břicho).

Celkově se přístroj postará o vyhlazení a zlepšení textury pokožky. Chcete vypadat mladší? Objednejte se na ošetření přístrojem Endymed pomocí formuláře.

Kolik ošetření je potřebných k dosažení viditelných výsledků?

Výsledky vypnutí pleti mohou být viditelné nejdříve týden po prvním ošetření. Výraznější zlepšení se projeví v průběhu dalších 3 měsíců. V případě hlubších jizev či hodně poškozené pleti je vhodné toto ošetření po přibližně 3 měsících zopakovat.

Perfektní výsledek omlazení pleti po 6 měsících

/akne

Při odstranění tukových polštářků či celulitidy vypracuje lékař návrh pro postup při ošetření. Optimální postup ošetření se skládá ze 4 aplikací s odstupem jednoho týdne. Pro zlepšení efektu lze doporučit další dvě aplikace s odstupem 14 dnů, ponechávající pokožce možnost maximální reakce díky delšímu časovému odstupu.

Skvělé výsledky zmírnění celulitidy po měsíci

/akne

Co vás čeká při ošetření?

Radiofrekvence - omlazeni pleti3DEEPTM technologie zaručuje okamžitý efekt vypnutí pleti s následnou remodelací kolagenu při dodržení maximální bezpečnosti pro pacienta. V průběhu ošetření je nepřetržitě monitorována jak teplota pokožky, tak pohyb aplikátoru. V případě jakékoliv anomálie dojde automaticky k okamžitému přerušení emise. Ošetření se tak stává nejen absolutně bezpečným, ale i bezbolestným, bez jakýchkoliv nepříjemných pocitů. Při aplikaci pacient vnímá pouze příjemnou lehkou hřejivou masáž.

V závislosti na velikosti ošetřované oblasti trvá zákrok pouze 20 až 45 minut. Po ošetření můžete okamžitě pokračovat v běžných aktivitách.

/akne /akne

Ošetření probíhá speciálními hlavicemi, díky kterým budete jako pacient vnímat pouze hřejivou masáž. Nemusíte se bát žádných nepříjemných pocitů ani bolesti. Zákrok je zcela bezbolestný a bez  jizev.

A co po něm...

Těsně po ošetření se může objevit mírné začervenání a otok ošetřené partie, které ovšem během několika hodin ustoupí. Ošetřenou oblast je možné jemně překrýt make-upem již 1 – 2 hodiny po ošetření. Přibližně 2 dny po ošetření je ošetřená oblast pokryta jemnými stroupky, které lze lehce překrýt make-upem. Tyto stroupky se samovolně odloučí 5 – 7 dní po ošetření.

Již během jednoho týdne po ošetření bude vaše pleť výrazně hladší a jasnější. V období dalších třech měsíců budete pozorovat pokračující redukci vrásek a vypínání pokožky dané přetrvávající produkcí nového kolagenu.

Je efekt dlouhodobý?

Ano, dosažené výsledky jsou dlouhodobé. Nicméně vlastní péče a vysoká protisluneční ochrana napomáhá k jejich výraznějšímu zachování. Výsledky mohou být negativně ovlivněny nezdravým životním stylem.

Akustická vlna + Radiofrekvence

Prohlédněte si výsledek odstranění tukových polštářků na břiše

/akne


Přečtěte si reference našich klientů

„Vážená a neuvěřitelně milá paní doktorko,

jen jsem Vám chtěla poděkovat, za tu návštěvu u Vás i za radiojehličky a botulo-hyaluronový zákrok. Vždycky jsem se tomu, jak teď vidím, nesmyslně bránila, ale ten výsledek je okamžitej a já jsem z toho úplně nadšená.  Přeju Vám krásné jarní dny a moc Vám děkuji.“

- teď už s hladkým čelem vděčně, Jana


Radiofrekvence v kombinaci s akustickou rázovou vlnou pro ošetření obličeje

 • vypíná pokožku, zpevňuje kontury a vyhlazuje drobné vrásky obličeje
 • ošetření je bezbolestné s minimálním použitím tlaku na ošetřovanou partii
 • doporučeno je 7 ošetření 1x týdně
 • efekt je dlouhodobý – minimálně 9 měsíců (po 7 sezeních)

Podívejte se na omlazení pleti přístrojem Endymed

 

 

 

Odstranění celulitidy pomocí radiofrekvence

Omlazení pleti pomocí přístrojem Endymed

Vypnutí pleti nad rty radiofrekvencí

Omlazení obličeje přístrojem Endymed

Média – vyšlo o nás

„Kůže očního okolí je velmi specifická. Je mimořádně tenká, neobsahuje mazové a potní žlázy, a proto je sušší a náchylnější k dehydrataci. Je velmi citlivá vůči vlivům zevního i vnitřního prostředí, jako jsou únava, nemoc a vyčerpání,“ říká doktorka Kulíková a kolegyně z LaserPlastic MUDr. Eva Dřevínková dodává: „V případě výrazněji pokleslých víček a váčků pod očima je plastická operace nejefektivnější řešení.”

Více si přečtěte v článku s názvem Vraťte očím jiskru – k přečtení zde>>


Doktorka s MUDr. Martou MoidlovouPrimářku, doktorku Martu Moidlovou jsme mohli v březnu 2016 zahlédnout v populárním pořadu České televize Doktorka. A pokud ne, pak vám tento díl přinášíme. Podívejte se, jak být krásná. MUDr. Marta Moidlová ošetří klientku přímo ve studiu a představí oblíbené omlazující zákroky.

Na celý pořad Doktorka se můžete podívat zde>>


Radiofrekvenční terapie je jedinečným řešením jak efektivně vyhladit pleť. Rádi byste i vy vyzkoušeli tuto metodu? Zaposlouchejte se do rozhovoru s MUDr. Zuzanou Kulíkovou, která byla dne 23.1.2012 hostem pořadu Sama doma. V pořadu divačky seznámila právě s radiofrekvenční terapií a jejími výhodami.

Podívejte se na celý rozhovor s MUDr. Zuzanou Kulíkovou zde >>.


Stále mladá a krásná chce být každá žena. Na otázky týkající se omlazení pleti a různých dermatologických zákroků odpovídala MUDr. Lenka Faltová pro časopis Žena a život. Inspirujte se článkem  a vyzkoušejte dermatologické zákroky, díky nimž získáte mladistvější pleť.

Celý článek „Chtěla bych omládnout a zkrásnět…“ ke stažení zde>>.


Trápí vás skvrnky, flíčky na obličeji či akné? Zbavte se jich jednou provždy. MUDr. Marta Moidlová doporučuje vybrané výrobky i zákroky, které vyhladí vaší pleť v jakémkoliv věku. Začtěte se do článku plného rad odborníka na dermatologii a informujte se o výhodách Radiofrekvence.

Celý článek „Jak se zbavit skvrnek“ ke stažení zde >>


MUDr. Zuzana Kulíková byla dne 21.11. 2011 hostem pořadu Je jaká je na Českém rozhlase. Posluchačům nabídla množství rad týkajících se dermatologie. Také se rozhovořila o zákroku zvaném Radiofrekvence a jeho výhodách. Věděli jste, že můžete za pouhých 30 minut odstranit i hlubší vrásky?

Poslechněte si rozhovor s MUDr. Zuzanou Kulíkovou zde>>.


Hledáte řešení, jak na vrásčitou pleť? My ho pro vás máme. Tím správným řešením je lifting. Přečtěte si článek Face lift je třeba správně načasovat, v němž MUDr. Zuzana Kulíková prozradila tajemství, jak zpevnit kontury obličeje a efektivně tak vypnout pleť.

Celý článek "Face lift je třeba správně načasovat" k přečtení zde>>

Napište si o ošetření revolučním přístrojem Endymed!

Jste nový klient? *

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Laser Plastic
Platnéřská 89/11, Praha 1 Staré Město
Kde  nás najdete

Tel.: +420 224 210 224
Mobil: +420 724 860 082
E-mail:

Naši lékaři či asistentky Vám odpoví co nejdříve telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu.