STITEK_ZAVOLAME


Kavitace, kavitační liposukce Praha

ZDARMA služby za desítky tisíc Získejte certifikát

Kavitace, kavitační liposukce Praha

Kavitace je jedna z nejnovějších metod bezbolestné neinvazivní liposukce. Chcete-li zhubnout efektivně a bez bolesti, je tato metoda tou správnou volbou. Netrapte se hodiny v posilovně, u nás zhubnete již po 30 minutách.

Hubněte s radostí

/akne

Kavitační liposukce odbourá nejen přebytečná kila, ale zbaví vás i nevzhledné celulitidy. Celé tajemství spočívá v užití ultrazvuku, který je šetrnější k lidskému tělu než samotný chirurgický zákrok. Ultrazvukové vlny působí na oblast tukových buněk, které vytváří tzv. kavity (bubliny). Vnější tlak způsobí, že tukové buňky prasknou a vyplaví se z nich tuk a voda. Ty jsou následně odvedeny lymfatickým systémem do krevního oběhu a vyloučeny z těla.

/akne

Celá tato procedura trvá cca 30-45 minut a doporučuje se minimálně čtyřikrát opakovat. Vhodné je proceduru opakovat do 14 dnů od posledního zákroku. Před ošetřením je vždy potřeba omezit příjem soli, tuků a kávy. Nejdůležitější složkou každého hubnutí je správný pitný režim. I v případě kavitace platí, že by pacient měl vypít dva dny před zákrokem min. 2 litry denně.

Výhody kavitační liposukce:

 
  • zákrok je prováděn bez anestezie
  • po operaci budete odpočívat v pohodlí domova
  • nedochází ke krátkodobému omezení fyzické aktivity
  • na těle se neutvoří modřiny, nerovnosti ani podlitiny
  • časová nenáročnost a flexibilita
  • kavitací je možné zhubnout na jakékoliv části těla
 

Pokud si chcete vytvarovat sexy postavu, nebojte se zvolit tuto metodu. O všech podrobnostech ohledně průběhu zákroku, či péči o tělo po kavitační liposukci vás rádi informujeme. Zhubněte rychle a s úsměvem na rtech.

Před zákrokem

Po zákroku

Před zákrokem

Po zákroku

Média – vyšlo o nás


Přečtěte si článek Dolíčky, zmizte!, který vyšel v časopise Katka. Dozvíte se, jaká jsou stadia celulitidy, co ji způsobuje i jaká je prevence proti ní. Dermatoložka MUDr. Lenka Faltová vám navíc prozradí, jaké jsou novinky v léčbě celulitidy, zda je celulitida dědčičná, nebo jak může strava ovlivnit pomerančovou kůži.

Celý článek Dolíčky, zmizte! ke stažení zde.


iDNES.cz - Do plavek bez diet? Řešením je laserová liposukceTrápí Vás kila navíc? Nemáte čas na hubnutí? Právě pro vás je zde laserová liposukce. Přečtěte si zajímavý článek na portálu iDNES.cz Do plavek bez diet? Řešením je laserová liposukce.

Celý článek portálu iDNES.cz Do plavek bez diet? Řešením je laserová liposukce  článek zde >>.


Máte zájem o kavitační liposukci? Kontaktujte nás

Jste nový klient? *

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Laser Plastic
Platnéřská 89/11, Praha 1 Staré Město
Kde  nás najdete

Tel.: +420 224 210 224
Mobil: +420 724 860 082
E-mail:

Naši lékaři či asistentky Vám odpoví co nejdříve telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu.