STITEK_ZAVOLAME


Poradenství pro tvarování postavy

ZDARMA služby za desítky tisíc Získejte certifikát

Poradenství pro tvarování postavy

Zajímá vás kolik stojí poradenství pro tvarování postavy? Prohlédněte si ceník.

Klinika LaserPlastic nově nabízí komplexní poradenství s ohledem na problematiku tvarování postavy – body contouring. Komplexnost spočívá v informacích o možnostech zeštíhlení, zpevnění těla, odstraňování celulitidy a o možnostech využití vlastního tuku k modelaci. Služba je doplněna o poradenství v oblasti výživy a pohybového režimu. Konzultace je prováděna týmově či separátně lékařem (specialistou na liposukce) a poradcem pro výživu.

Proč poradenství?

Přehlednost a nabídka stále nových metod pro zdokonalení postavy mnohdy nebývá na internetových stránkách optimální. Často chybí návod na jakou problematiku jakou techniku použít a mnohokrát se setkáváme i se značnou komerční nadstavbou jejich účinnosti. Orientace pro laika je stále složitější. Totéž platí v oblasti dietologické, v sortimentu doplňků výživy a v nabídce pohybových programů.

Dalším důvodem je fakt, že naše pracoviště je nyní plně vybaveno veškerými přístroji a technikami, které v moderní době mohou postavu formovat a které existují. Je zde kompletní spektrum modelačních metod invazivních (liposukce laserová, vibrační, tumescentní, klasická) i neinvazivních (ultrazvuková liposukce, kryolipolýza, akustická rázová vlna, radiofrekvence). Naším cílem je tyto techniky nejen erudovaně používat a kombinovat, ale i vhodně je pro jednotlivé klienty vybrat a nastínit jim, co od nich mohou očekávat. Další naší snahou je neopomenout vhodný podíl snažení klienta po stránce výživové, dietologické a pohybové a patřičně je pro toto instruovat či vytvořit vhodný plán.

Komu je poradenství určeno?

  1. Klientům, kteří se rozhodli se svojí postavou příp. životosprávou něco dělat, ale nevědí jakou metodu přesně zvolit tak, aby efekt byl co nejlepší.
  2. Klientům, kteří již rozhodnuti o metodě jsou, ale chtějí se po odborné stránce ujistit o jejím efektu, požadují detailnější vysvětlení, nebo potřebují poradit s optimalizací tvaru své postavy.
  3. Klientům, kteří již nějakou proceduru či dietní opatření podstoupili, ale nejsou spokojeni s výsledkem.
  4. Klientům, kteří požadují kromě estetického zformování postavy i program na udržení tohoto zlepšení.

Co je obsahem poradenství?

  1. Vyslechnutí problematiky klienta, posouzení tvaru a proporcionality jeho těla, zhodnocení jeho režimových návyků, změření základních údajů (výška, váha, rozložení a poměr tuku vůči svalové hmotě atd.).
  2. Vysvětlení základního rozdělení technik pro invazivní i neinvazivní modelaci těla, poskytnutí orientace v časové náročnosti, výsledného efektu, rizikách jednotlivých postupů a finančních relacích.
  3. Objasnění vhodných dietologických a výživových principů případně sestavení vhodného stravovacího příp. pohybového program.
  4. Doporučení vhodné metody či kombinace metod pro optimalizaci tvaru těla s ohledem na věk, váhu, typ postavy, pohlaví, pracovní vytíženost, životní styl apod.


Celý článek Zpevněte své těloke stažení zde>> Zpevněte své těloVraťte formu svalům, vyzkoušejte chytré přístroje na tvarování postavy a vyhlaďte kůži. Jak na to se dozvíte v článku Zpevněte své tělo! Korektivní dermatoložka MUDr. Zuzana Kulíková radí, jaké je nejlepší ošetření do plavek.