STITEK_ZAVOLAME


Tumescentní vibrační liposukce

ZDARMA služby za desítky tisíc Získejte certifikát

Tumescentní vibrační liposukce

Tumescentní vibrační liposukceTumescentní vibrační liposukce v posledním desetiletí prakticky zcela nahradila metodu klasické liposukce v celkové anestesii. Je používána na všech významných světových pracovištích estetické chirurgie. Naše klinika ji má v seznamu prováděných výkonů již 8 let a za tu dobu jsme úspěšně ošetřili tisícovky pacientů.

Novinka ve vibrační liposukci

Od července 2009 je klinika vybavena posledním modelem vibračního liposukčního zařízení z USA. Jeho předností je velmi šetrný rozkmit s kontrolovatelnou a plynulou frekvencí  a nový sortiment tenkých a jemných kanyl pro různé ošetřované oblasti. Vybavení lze použít samostatně při odsávání tukových buněk nebo v kombinaci s laserovou lipolýzou

Provedení tumescentní vibrační liposukce (power liposuction)

Při vibrační liposukci se oblast určená k odsátí tuků zakreslí na tělo pacienta. Tato oblast se napustí tumescentním roztokem s lokálním anestetikem a látkami upravující vnitřní složení organismu.

Roztok se do pacienta vpraví tenkou jehlou či tenkou kanylkou. Tento proces lze přirovnat k aplikaci injekce o větším objemu.
Druhá fáze výkonu – odsátí tuku - nastává po určité době, která je nutná pro nástup účinku anestetika. To se provádí tenkými, většinou 2 milimetrovými kanylami s mnohočetnými otvory.

V případě vibrační liposukce je pohyb usnadňován a umocňován vibrací, jejíž stupeň lze podle potřeby nastavit. (Naopak při prostétumescentní liposukci se pohyb kanyl děje pouze manuální činnosti operatéra.)

Subtilnost a uspořádání kanyl zaručuje estetický výsledek bez asymetrií a nerovností, které jsme často vídali u klasicky prováděných liposukcí. Vstupy pro kanyly jsou bodovité, ošetřují se pouze náplasťovým stehem a stopy po nich se časem zcela ztratí. Po výkonu je pacient oblečen do speciálního prodyšného elastického prádla, které nosí 12-14 dnů.

Výhody vibrační liposukce (power liposuction)

Platí zde všechny výhody jako pro tumenscentní liposukci ale má navíc tyto přednosti:

  • zkrácení operačního času
  • zvýšení odsátého minutového objemu tukové tkáně
  • jemnější a šetrnější pohyby kanyly v podkožní tukové oblasti
  • snížení pooperační bolestivosti, zmenšení modřin a otoků
  • zkrácení doby rekonvalescence
  • snížení únavy operatéra

Vibrační liposukce

Vibrační liposukce postupně nahrazuje klasický způsob liposukce. Oblast liposukce se tenkou jehlou napustí tumescentním roztokem, který obsahuje anestetikum a adrenalin. To zaručuje bezbolestnost a bezkrevnost výkonu. Poté se přistoupí k odsátí tuku. Díky vibracím je vibrační liposukce snadnější a rychlejší, přestože se používají velmi tenké ( 2-3 mm) kanylky. Stupeň vibrací je možno nastavit dle potřeby.

Zákrok je ambulantní. Oproti běžné liposukci je vibrační liposukce pro pacienta šetrnější. Pooperační bolesti jsou menší a je zkrácena doba rekonvalscence. Po vibrační liposukci musíte nosit elastické prádlo cca dva týdny.

Podrobnější informace k metodám tumescentní liposukce a vibrační tumescentní liposukce podáme na e-mailové adrese:

Naše klinika zajišťuje během hospitalizace nepřetržitý 24hodinový odborný dohled lékařem s anesteziologicko-resuscitační specializací.

Přečtěte si reference našich klientů

Vážená paní doktorko, Vážený kolektive kliniky plastické chirurgie,

dne 4.12., jsem u Vás absolvovala zákrok (liposukce + autotransfer) a musím Vám napsat, že jsem naprosto nadšená ze servisu, jaký

personál poskytuje! Počínaje panem doktorem Tománkem, jeho asistentkou paní Lucií a všemi ostatními  sestřičkami, se kterými

jsem za dobu svého pobytu u Vás přišla do styku a které se o mne staraly.

Naprosto nikde jsem se nesetkala s tím, že by se každý jednotlivec choval naprosto profesionálně a lidsky.

Skutečně klobouk dolů!!!!

Nikdy jsem žádný dopis nikam nenapsala, ale přístup, který jsem zažila u Vás, mne k tomu donutil  

Děkuji ještě jednou a přeji ať se daří Vám všem, jak v pracovním, tak i v osobním životě.

- Spokojená klientka

Tumescentní vibrační liposukce

Tumescentní vibrační liposukce

Tumescentní vibrační liposukce

Tumescentní vibrační liposukce

Tumescentní vibrační liposukce

Tumescentní vibrační liposukce - před

Tumescentní vibrační liposukce - po

Média – vyšlo o nás


Liposukce je přežitekLiposukce je přežitek: 3 lepší způsoby rychlého hubnutí - takový je název nového článku na portálu Žena.cz, pro který pomáhala utříbit informace primářka kliniky Laser Plastic MUDr. Marta Moidlová. Přečtěte si v něm, jak fungují efektivní metody formování postavy - Liposculpturing, Vibrační liposukce Kryolipolýza.

Celý článek Liposukce je přežitek k přečtení zde>>


Přečtěte si článek Dolíčky, zmizte!, který vyšel v časopise Katka. Dozvíte se, jaká jsou stadia celulitidy, co ji způsobuje i jaká je prevence proti ní. Dermatoložka MUDr. Lenka Faltová vám navíc prozradí, jaké jsou novinky v léčbě celulitidy, zda je celulitida dědčičná, nebo jak může strava ovlivnit pomerančovou kůži.

Celý článek Dolíčky, zmizte! ke stažení zde.


iDNES.cz - Do plavek bez diet? Řešením je laserová liposukceTrápí Vás kila navíc? Nemáte čas na hubnutí? Právě pro vás je zde laserová liposukce. Přečtěte si zajímavý článek na portálu iDNES.cz Do plavek bez diet? Řešením je laserová liposukce.

Celý článek portálu iDNES.cz Do plavek bez diet? Řešením je laserová liposukce  článek zde >>


Článek o klasické liposukci v časopise MF Dnes se zabývá otázkou radikálního a rychlého zhubnutí. MUDr. Marta Moidlová seznamuje čtenáře s rozdíly mezi neinvazivní a klasickou liposukcí, která je podle jejich slov opravdu účinná a má dlouhodobé výsledky.

Celý článek „Klasická liposukce je náročnější, ale nejúčinnější“ ke stažení zde.


Máte zájem o zákrok tumescentní vibrační liposukce? Objednejte se níže.

Jste nový klient? *

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Laser Plastic
Platnéřská 89/11, Praha 1 Staré Město
Kde  nás najdete

Tel.: +420 224 210 224
Mobil: +420 724 860 082
E-mail:

Naši lékaři či asistentky Vám odpoví co nejdříve telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu.