STITEK_ZAVOLAME


Ultrazvuková liposukce

ZDARMA služby za desítky tisíc Získejte certifikát

Ultrazvuková liposukce 3. generace - UltraContour

Pomocí ultrazvukových vln dochází k rozštěpení membrán tukových buněk v podkoží. Následně se obsah buněk vyprázdní do mezibuněčného prostoru. Poté jej odvede lymfatický systém ke zpracování do jater. Odstranění těchto tukových buněk je trvalé.

Průběh ultrazvukové liposukce přístrojem UltraContour

Každý klient může reagovat rozdílně, ale obvykle po 4 – 6-ti ošetřeních dochází k významné redukci. K docílení optimálního efektu obvykle opakujeme ošetření 6x až 10x, ev. vícekrát, nejlépe v týdenních intervalech. Zákrok probíhá, na rozdíl od operační liposukce, bezbolestně až příjemně. Metabolický stav organismu bezprostředně po ošetření lze přirovnat k jednorázově vyšší konzumaci tučných jídel. V období po zákroku není třeba dodržovat žádná omezení. Důležité a nezbytné je však dbát na správný stravovací, pitný a pohybový režim.

Tento zákrok provádíme i jako doplňkovou metodu po liposukci k dosažení co nejideálnějšího výsledku.

Pro koho je přístroj UltraContour vhodný?

Pro muže i ženy s tukem soustředěným zejména v oblasti břicha, hýždí, dolních končetins celulitidou, kteří potřebují pomoci ve formování postavy. O provedení zákroku rozhoduje vždy lékař, který Vás podrobně seznámí se zákrokem včetně přesné ceny.

Ultrazvukové liposukční metody

Estetická medicina v současné době dělí ultrazvukové liposukční metody:

  • invazivní (ultrazvukem asistovaná liposukce,UAL)
  • neinvazivní (představované většinou názvem přístroje, kterým jsou realizovány-Ultracontour,Ultrashape aj.). Neinvazivní lipsukce se laicky nazývá také jako Liposukce 3. generace.

Při první jmenované technice

Dochází k rozrušení tukových buněk podkožně zavedenou kanylou, která produkuje ultrazvukovou energii a zároveň rozpuštěnou tkáň odsává.

Výhodou je relativně menší zátěž pro operatérazkrácení operačního času. K nevýhodám patří riziko termického poškození (popálení) kůže a struktur pod tukovou vrstvou, pořizovací a provozní finanční nákladnost, někdy nutnost drenáže podkoží. Přestože její historie sahá již do roku 1993 a prošla mnohými vylepšeními, nejsou názory na vhodnost a bezpečnost používání této metody dodnes jednotné.

Při druhé jmenované technice

Využívá též ultrazvuku, ten je však tvořen ultrazvukovou sondou mimotělně. Energie takto vzniklá je potom koncetrována (fokusována) do jednoho místa podkožní tukové tkáně a v tomto ohnisku by mělo dojít k rozrušení buněk. Rozpuštěné buňky poté nejsou odsávány a měly by být transportovány lymfatickým systémem a metabolizovány játry. Z toho plyne, že i zařazení mezi liposukční techniky je pouze orientační a ne zcela správné. K výhodě patří zmiňovaná neinvazivnost, k nevýhodám malý objemový efekt na který je navíc nutno dlouhou dobu čekat, nezbytnost opakování výkonu, metabolická zátěž organismu aj. Historie této techniky je pouze několikaletá, výsledky rozpačité a soubory takto ošetřených klientů malé v porovnání s ostatními liposukčními a modelačními metodami.

  •  

/aknePřečtěte si článek Dolíčky, zmizte!, který vyšel v časopise Katka. Dozvíte se, jaká jsou stadia celulitidy, co ji způsobuje i jaká je prevence proti ní. Dermatoložka MUDr. Lenka Faltová vám navíc prozradí, jaké jsou novinky v léčbě celulitidy, zda je celulitida dědčičná, nebo jak může strava ovlivnit pomerančovou kůži.

Celý článek Dolíčky, zmizte! ke stažení zde.


iDNES.cz - Do plavek bez diet? Řešením je laserová liposukceTrápí Vás kila navíc? Nemáte čas na hubnutí? Právě pro vás je zde laserová liposukce. Přečtěte si zajímavý článek na portálu iDNES.cz Do plavek bez diet? Řešením je laserová liposukce.

Celý článek portálu iDNES.cz Do plavek bez diet? Řešením je laserová liposukce  článek zde >>.


Máte zájem o UltraContour, liposukci ultrazvukem? Objednejte se níže!

Jste nový klient? *

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Laser Plastic
Platnéřská 89/11, Praha 1 Staré Město
Kde  nás najdete

Tel.: +420 224 210 224
Mobil: +420 724 860 082
E-mail:

Naši lékaři či asistentky Vám odpoví co nejdříve telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu.