STITEK_ZAVOLAME


MUDr. Eva Dřevínková

ZDARMA služby za desítky tisíc Získejte certifikát

MUDr. Eva Dřevínková

MUDr. Eva Dřevínková

 • Narozena 31.10.1975

Vzdělání:

 • 2012 Atestace z plastické chirurgie
 • 2003 Atestace z chirurgie 1 stupně
 • 2000 Ukončení studia na 2. LF UK, získání titulu MUDr.

Zaměstnání:

 • 2008 - dosud: lékař  a odborný asistent -  Klinika plastické chirurgie FNKV a 3. lékařská fakulta UK, Praha
 • 2007 - 2008: Clinical Research Fellow (vědecký pracovník), Cardiff University, Cardiff, Velká Británie
 • 2007 - 2008: Staff Grade (specialista v daném oboru) - Mamologické centrum,University Hospital of Wales, Cardiff, Velká Británie
 • 2005 - 2007: Specialist Registrar (ekvivalent lékaře po 1. atestaci) - Klinika všeobecné chirurgie, Mamologické centrum, University Hospital of Wales, Cardiff, Velká Británie
 • 2004 - 2005: Odborný asistent - 1. lékařská fakulta, Chirurgická klinika FN Na Bulovce, Praha
 • 2001 - 2005: Sekundární lékař, Chirurgická klinika FN Na Bulovce, Praha
 • 2000 - 2001: Sekundářní lékař, Klinika popáleninové medicíny, FN Královské Vinohrady, Praha

/akneJazykové znalosti:

aktivní znalost angličtiny (Trinity exam úroveň 12, CAE a CPE kurzy) a němčiny
pasivní znalost francouzštiny, ruštiny

Členství v odborných společnostech:

Česká lékařská komora

Společnost plastické chirurgie ČLS J. E. Purkyně

Společnost chirurgie ruky ČLS J. E. Purkyně

Společnost estetické chirurgie ČLS J. E. Purkyně

Společnost rehabilitace ruky ČLS J. E. Purkyně

 

MUDr. Eva Dřevínková, rozhovor pro
českou televizi, plastika prsou

Reference spokojených pacientů

Chtěla bych touto cestou poděkovat MUDr Dřevínkové za perfektní výkon.

V měsíci září jsem prodělala abdominoplastiku - plastika břicha- a výsledek je až neskutečný.Jsem neskonale štastná a stále tomu nemohu uvěřit jak" skvěle" má postava vypadá. Nikdy jsem nebyla štíhlá, ale po třech porodech velkých dětí se to na mé postavě podepsalo.Jak se říká po 30ti letech manželství 30 kg nahoru.
Nyní ve věku 55 let jsem se rozhodla s tím něco udělat a výsledek je naprosto úžasný.Paní doktorka a celý tým odvedli neskutečně krásnou práci a jsem jim za to velmi, velmi vděčná.
Káždé ženě bych přála zažít tak neskutečnou proměnu s pocitem že nikdy není pozdě se sebou něco udělat a cítit se tak neskutečně dobře.
Ještě jedenou vřelé díky!!!!!!!!!

- S pozdravem Marie z Jesenicka 

„Nejlepší hodnocení pro MUDr. Dřevínkovou
Dobrý den, ráda bych ještě touto formou poděkovala paní MUDr. Dřevínkové a současně i sestřičce Daniele, úžasnému tandemu s naprosto perfektním provedením zákroku i vřelé komunikaci a laskavému přístupu k pacientovi. Jsem z výsledku nadšená, mnoho mých známých mi potvrdilo, že výsledek je nádherný a již jsem doporučila několika mým přítelkyním vaši kliniku. První z nich je již objednána na konzultaci k paní MUDr. Dřevínkové ......myslím, že je to nejvýstižnější hodnocení její dokonalé práce ( paní doktorko, připojuji se i ke vzkazu jednoho z dalších vašich nadšených klientů, který konstatoval, že jste umělkyně ve svém oboru. BRAVO!!!!“

- Rišulka na portále Estheticon.cz

Služby vaší kliniky jsem využila na doporučení od známého. Podstoupila jsem úpravu horních a dolních víček a jsem velmi spokojená s výsledkem zákroku a přístupem zdravotních sestřiček a paní MUDr. Dřevínkové.
- Spokojená pacientka

I had upper eyelid surgery and am VERY satisfied with the results - Dr. Eva Drevinkova is an artist! The pre-operative consultation and post-operative care were excellent. Highly recommended, great service, great value!
- Mr. Carlos Gutierrez.

Jsem velmi spokojená za operaci prsou a chtěla bych poděkovat nejen paní MUDr.Evi Dřevínkove, ale i celému týmu, všichni byli skvělí a usměvaví. Děkuji.

- Spokojená pacientka

Jsem velmi spokojená s výsledkem zákroku "úprava horních a dolních víček" a přístupem zdravotních sestřiček a paní MUDr. Dřevínkové.

- Julia

MUDr. Eva Dřevínková

MUDr. Eva Dřevínková

Operace víček MUDr. Eva Dřevínková

Operace víček MUDr. Eva Dřevínková

Operace víček MUDr. Eva Dřevínková

Operace víček MUDr. Eva Dřevínková

Operace víček MUDr. Eva Dřevínková

Operace víček MUDr. Eva Dřevínková

Články, rozhlasové a TV pořady s MUDr. Evou Dřevínkovou

Když na medicíně začínala, skončila na místě, kam má odvahu vstoupit málokdo – u popálených dětí. Časem však MUDr. Evu Dřevínkovou osud přivedl do Velké Británie, kde dávala naději ženám s onkologickým onemocněním prsu. Pacientky provázela po celou dobu – od diagnózy, až po nová prsa – často ještě krásnější než předtím. Dnes o totéž usiluje v pražské Fakultní nemocnici Královské Vinohrady a u nás na klinice LaserPlastic.

Celý článek s názvem Lidské příběhy najdete všude ke zhlédnutí zde>>


„Kůže očního okolí je velmi specifická. Je mimořádně tenká, neobsahuje mazové a potní žlázy, a proto je sušší a náchylnější k dehydrataci. Je velmi citlivá vůči vlivům zevního i vnitřního prostředí, jako jsou únava, nemoc a vyčerpání,“ říká doktorka Kulíková a kolegyně z LaserPlastic MUDr. Eva Dřevínková dodává: „V případě výrazněji pokleslých víček a váčků pod očima je plastická operace nejefektivnější řešení.”

Více si přečtěte v článku s názvem Vraťte očím jiskru – k přečtení zde>>


Permanent jako řešeníPermanentní make-up to není jen obočí, ale například navrácení přirozeného vzhledu bradavek po rekonstrukci prsu nebo řešení při vypadávání vlasů způsobené nemocí. Přečtěte si, co se o tom píše v příloze Mladé Fronty DNES, kam také přispěla MUDr. Eva Dřevínková.

Článek o využití permanentního make-upu k přečtení zde>>


Večerní Host Radiožurnálu3. února 2017 byla MUDr. Dřevínková večerním hostem Radiožurnálu a v rozhovoru přiblížila téma zhoubných nádorů a následné rekonstrukce prsu. Tento obor prošel v posledních letech nebývalým rozvojem. Doktorka Eva Dřevínková má navíc zkušenosti z Česka i zahraničí. Její pohled je proto velmi zajímavý. Poslechněte si celý rozhovor!


Plastické operace: Kdy je čas dopřát si zásah estetického chirurga?Doktorka Eva Dřevínková byla 13. ledna 2017 hostem streamového pořadu Mezi námi. Podívejte se na video, kde si společně s psychologem Patrikem Procházkou a cvičitelkou Hankou Kynychovou povídali o tom, kdy je správný čas navštívit plastického chirurga, kdy je to naopak zbytečné a proč málokdo přizná estetický zákrok, přestože výsledky jsou více než patrné.

Celé video Plastické operace: Kdy je čas dopřát si zásah estetického chirurga ke zhlédnutí zde>>


Plastika paží: Co musíte vědět, než se k ní odhodlátePlastika paží pomáhá pacientům vyřešit povadlou kůži na rukou, která jim zůstala napříkad po radikálním úbytku váhy. Pokud o tomto zákroku uvažujete, přečtěte si co musíte vědět, než se k ní odhodláte. Ve stejnojmenném článku na portále Žena.cz vám poradí MUDr. Eva Dřevínková.


MUDr. Dřevínková na Českém rozhlaseDoktorka Dřevínková byla 14. září 2016 hostem pořadu Dvojka v Českém rozhlase a povídala o rekonstrukcích prsou po onkologických nálezech i z preventivních důvodů.


Hovory na Českém rozhlase s MUDr. Evou DřevínkovouOd kdy si lidé oblíbili plastické zákroky, proč chtějí vypadat jinak, než vypadají, a jak se odchází z nemocnice po několika těžších operacích - to všechno jsou témata Hovorů na Českém rozhlaze, kde byla dne 10.10.2016 hostem MUDr. Eva Dřevínková. Poslechněte si tento zajímavý rozhovor.


Byli jste spokojení s ošetřením lékaře na klinice LaserPlastic? Napište nám.

Kde jste se o nás dozvěděli *

MUDr. Marta Moidlová

Děkuji za Váš názor.

MUDr. Marta Moidlová
primářka kliniky LaserPlastic