STITEK_ZAVOLAME


Novinka v odstraňování tetování, permanentního make-upu a pigmentací

06.10.2017 10:43

Novinka v odstraňování tetování, permanentního make-upu a pigmentací

Vysokovýkonný laser Asset

  1. velmi efektivně odstraňuje tetování téměř všech barev
  2. poradí si také s nepovedeným permanentním make-upem
  3. v neposlední řadě si poradí i s pigmentovými a stařeckými skvrnami

Během ošetření, které je velice rychlé a účinné, kůže absorbuje vysokovýkonné laserové pulsy, které rozbíjí tetovací pigment na malé částice. Ty jsou poté postupně vstřebávány imunitním systémem. Vysílá dvě vlnové délky:

  • 1064 nm pro odstraňování tetováží modré a černé barvy
  • 532 nm pro odstraňování tetováží červené, žluté a oranžové barvy. Tato vlnová délka se používá také pro odstraňování různých druhů pigmentací

Tetování mizí postupně, protože pigment se nachází v několika vrstvách pokožky pod sebou. Počet sezení závisí na celé řadě okolností jako typ barviva, jeho množství, způsob provedení, hloubka uložení, typ pleti, charakter hojení apod. Průměrně je třeba 4-10 sezení v intervalu 3 týdnů až jednoho měsíce.

Laser Asset disponuje také unikátní frakční koncovkou, dosud dostupnou jen pro pikosekundové lasery. Používá se na účinné laserové omlazení pokožky, tzv. rejuvenaci a léčbu jizev.

Napsali o nás

AssetDo 31. 4. 2018 můžete na ošetření přístrojem Asset využít slevu z časopisu Překvapení. Kupón na 20% slevu najdete u příspěvku MUDr. Marty Moidlové, primářky naší kliniky. Vysvětlujeme v něm, že po ošetření je kůže světlejší, pružnější, pevnější a pigmentové i stařecké skvrny mizí již po jednom ošetření.

Laser Asset se také používá k účinnému omlazování pokožky a léčbu jizev. Ošetření přináší skvělé výsledky, a přitom je poměrně nenáročný. Pocítíte pouze lehké pálení a štípání, které záhy ustupuje.

Celý příspěvek a kupon se slevou 20 % najdete zde>>

Zaujal vás nový laser? Objednejte se na ošetření

Jste nový klient? *

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Laser Plastic
Platnéřská 89/11, Praha 1 Staré Město
Kde  nás najdete

Tel.: +420 224 210 224
Mobil: +420 724 860 082
E-mail:

Naši lékaři či asistentky Vám odpoví co nejdříve telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu.