STITEK_ZAVOLAME


O 10 let mladší - epizoda 14.11.2018

27.11.2018 10:27

O 10 let mladší - epizoda 14.11.2018

Podívejte se na další díl pořadu TV Nova O 10 let mladší. Tým našich odborníků se tentokrát věnoval Drahomíře a Tomášovi. Oba měli za sebou bolavé životní kopance, a tak se rozhodli udělat radikální řez. A nám bylo ctí, že jsme mohli být součástí jejich proměny.

  • Drahomíra: „Je toho dost, co by se dalo,“ vysvětloval MUDr. Martin Tománek před tím, než se pustil do liposukce, během které Drahomíře odsál pět a půl kilogramu tuku. Následovala operace břichaočních víček. Ta šla rychle a pacientka ji dobře snášela, tak jsme se rozhodli splnit Drahomíře přání a vylepšit jí i prsa. Třešinkou na dortu byl pak laserový peeling pro projasnění a vyčištění pokožky obličeje.

  • TomášMladý muž u nás absolvoval transplantaci vlasů na temeni a nad čelem, která by mu měla vrátit ztracené sebevědomí. Výsledek operace bude ovšem naplno viditelný až po roce. Kromě toho Tomáš podstoupil operaci horních víček, kde měl přebytek kůže. MUDr. Eva Dřevínková také vyplnila jizvičky na čele kyselinou hyaluronovou a zánětlivé projevy na zádech zklidnila cévním laserem. Rozhodla se také pro laserovou depilaci zad.

Přečtěte si článek o celé proměně Tomáše a Drahomíry >>

Proměna Tomáše a Drahomíry