STITEK_ZAVOLAME


Plastika břicha

ZDARMA služby za desítky tisíc Získejte certifikát

Plastika břicha, abdominoplastika

Plastika břicha

Plastika břicha a břišní stěny nebo-li abdominoplastika vrátí zpět krásné pevné bříško tam, kde už se to zdálo být marné. V případech uvolněné břišní stěny nepomůžou ani stovky hodin v posilovnách a hektolitry potu. Tyto kosmeticky nepříznivé stavy se dají řešit plastikou břišní stěny.

Kdy mohu podstoupit plastiku břicha?

Indikace k plastické úpravě břišní stěny je nadbytek kožní a tukové řasy pod pupkem nebo oslabení břišní stěny způsobené rozestupem břišních svalů. K tomu dochází často po porodu nebo po větší redukci váhy. Poté už se uvolněná kožní řasa další redukcí váhy jen zvýrazňuje. V tomto případě se jí opravdu nezbavíte ani úporným cvičením. Všechny tyto nedostatky se dají řešit plastikou břišní stěny nebo také liposukcí.

Pokud chcete mít krásné bříško, objednejte se na plastiku břicha ještě dnes. Využít k tomu můžete níže umístěný kontaktní formulář.

Jak probíhá plastika břicha?

Plastika břicha spočívá ve zpevnění rozestouplých břišních svalů. Zpevnění se dosáhne sešitím těchto svalů a odstraněním přebytku kůže a podkoží z inkriminovaných oblastí břicha. Řez je veden nad ochlupením. Tak, aby výsledná jizva byla pokud možno skryta spodními kalhotkami.

Kůže se uvolní od svalů a vypne se stažením dolů. Přebytek tkáně odřízneme a pupek se přesadí do nové pozice. Operace se provádí v celkové anestezii.

Co se děje po abdominoplastice?

  • Je nutná dvou až třídenní hospitalizace
  • Stehy se odstraňují 12. - 14. den
  • Po operaci se doporučuje nosit 4 - 8 týdnů břišní pas, a to první 4 týdny neustále s výjimkou sprchování.
  • Je nutný klidový režim. Plná fyzická aktivita je možná po 6-ti týdnech, do kancelářského zaměstnání je možné nastoupit dříve.
  • Asi šest týdnů je doporučeno nosit speciální kompresní prádlo, které má podobu korzetu
  • MINIABDOMINOPLASTIKA je obdobný typ operace pouze v oblasti od pupku dolů.

Naše klinika zajišťuje během hospitalizace nepřetržitý 24-hodinový odborný dohled lékařem s anesteziologicko-resuscitační specializací.

Reference spokojených pacientů

Chtěla bych touto cestou poděkovat MUDr Dřevínkové za perfektní výkon.

V měsíci září jsem prodělala abdominoplastiku - plastika břicha- a výsledek je až neskutečný.Jsem neskonale štastná a stále tomu nemohu uvěřit jak" skvěle" má postava vypadá. Nikdy jsem nebyla štíhlá, ale po třech porodech velkých dětí se to na mé postavě podepsalo.Jak se říká po 30ti letech manželství 30 kg nahoru.
Nyní ve věku 55 let jsem se rozhodla s tím něco udělat a výsledek je naprosto úžasný.Paní doktorka a celý tým odvedli neskutečně krásnou práci a jsem jim za to velmi, velmi vděčná.
Káždé ženě bych přála zažít tak neskutečnou proměnu s pocitem že nikdy není pozdě se sebou něco udělat a cítit se tak neskutečně dobře.
Ještě jedenou vřelé díky!!!!!!!!!

- S pozdravem Marie z Jesenicka

Plastika břicha - před zákrokem

Plastika břicha - po zákroku

Plastika břicha - před zákrokem

Plastika břicha - po zákroku

Plastika břicha - před zákrokem

Plastika břicha - po zákroku

Před zákrokem

Po zákroku

Média – vyšlo o nás


Článek "Muži vs. ženy" publikovaný v časopise Style-Krása, řeší problém touhy po dokonalosti jak u žen tak i u mužů. Primářka MUDr. Marta Moidlová přiznává, že nejčastěji prováděným zákrokem je liposukce.

Celý článek "Muži vs.ženy" ke stažení zde >>

Máte zájem o služby zákrok plastika břicha, břišní stěny - Abdominoplastika? Objednejte se níže.

Jste nový klient? *

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Laser Plastic
Platnéřská 89/11, Praha 1 Staré Město
Kde  nás najdete

Tel.: +420 224 210 224
Mobil: +420 724 860 082
E-mail:

Naši lékaři či asistentky Vám odpoví co nejdříve telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu.