STITEK_ZAVOLAME


Plastika obličeje a krku - Facelifting

ZDARMA služby za desítky tisíc Získejte certifikát

Plastika obličeje a krku - Facelifting

Plastika obličeje a krku - Facelifting

Stárnutí je přirozené. Stejně tak přirozené jsou i projevy pokročilejšího věku. Mezi ty nejviditelnější patří stárnutí obličeje. Kůže  obličeje začne povolovat, poklesne, začnou se tvořit vrásky a výrazné kožní záhyby. Objednejte se proto včas na facelifting - plastiku obličeje a krku. Můžete k tomu využít níže umístěný formulář.

Co je to facelifting?

Facelifting je chirurgické omlazení krku a obličeje.

Na čem nejvíce závisí projevy stárnutí kůže v obličeji?

  • na typu kůže
  • dědičných faktorech
  • vlivu slunečního záření
  • profesi
  • životosprávě a metabolizmu
  • životním stylu atd.

Doba, kdy tyto projevy začínají být stále viditelnější je velmi individuální. Běžně se pohybuje mezi třicátým a padesátým rokem věku.

Zmírněte vrásky v obličeji operací odborně zvanou face-lift.

Jak se provádí plastika obličeje a krku - facelift?

Operuje se v kombinaci místního znecitlivění s celkovou nitrožilní anestezií. Chirurgický řez se vede z vlasaté části spánkové krajiny směrem dolů před boltcem, kolem ušního lalůčku a pokračuje do rýhy za boltec.

Výsledná jizva je pak při hladkém hojení patrná pouze jako nenápadná linka . Hospitalizace trvá jeden den a pacient je propuštěn s obvazem kolem hlavy. Pátý den po operaci sejmeme při kontrole obvaz a umyjeme vlasy. Stehy odstraňujeme 10. - 14. den.

Tento zákrok lze kombinovat s odsátím tuku z podbradku, s operací víček, browliftem = spánkovým liftingem a zvednutím zevních očních koutků, s úpravou čela, ev.brady. Pro celkové zlepšení postavy lze také využít liposukce.

Naše klinika zajišťuje během hospitalizace nepřetržitý 24-hodinový odborný dohled lékařem s anesteziologicko-resuscitační specializací.


Přečtěte si reference našich klientů

„Dobrý den vážená paní primářko,

sice již uplynulo něco času od skončení natáčení pořadu "O pár let mladší", přesto mi dovolte, abych Vám moc, moc poděkovala za to, že jste mi umožnila úžasné omlazení na Vaší klinice. I mužíčkovi. Ale ten to tolik neprožívá.

Velmi si toho vážím.

Chtěla bych se s Vámi podělit o svoje pocity, které nyní zažívám. Protože jsou hlavně Vaší zásluhou.

Spolu s kadeřníkem jste totiž ze mne udělali jiného člověka. Srdíčko a mozek mám stále stejné, ale vizáž úplně jinou. Podstatně mladší a krásnější. A protože ve svém zaměstnání přicházím do styku s větším počtem lidí, hlavně tedy mužů, zažívám nyní úplnou žeň chvály. A to předpokládám, že se to ještě zlepší, jak říkal pan doktor Sukop.

Úplně všichni, samozřejmě včetně žen, jsou z mého vzezření u vytržení. Každý si hned všimne nového účesu, protože ten je výrazně jiný. Prohlížejí si mne a říkají, že mi to moc sluší a vůbec prý vypadám celá taková mladší. Jednou jsme jeli na dovolenou a když jsme byli v tubusu u letadla a já jako vždy pozorovala lidi kolem nás, zahlédla jsem se ve skleněné výplni a byla jsem překvapená. Vždycky jsem se dívala na svět mladýma očima , ale najednou jsem viděla, že ty mladé oči patří postarší paní. A bylo mi z toho trochu smutno.
Tento týden se mi situace v kanceláři zopakovala, ale obráceně. Přesto, že jsem se dívala mladýma očima, v okenní tabuli jsem zahlédla tvář mladší než jsem čekala. A to bylo opravdu velice příjemné. A zato všechno vděčím Vám.

Ještě jednou Vám děkuji.

S přáním hezkého dne,“

Jaroslava Kadavá,
Spokojená pacientka

Dobrý den,

4.3. 2015 jsem u  pana Doc.MUDr. Andreje Sukopa podstoupila na Vaší klinice face lifting.

Chtěla bych mu ještě jednou MOC a MOC poděkovat, protože výsledek je opravdu "zázrak" a jsem velmi spokojená  a šťastná. Přístup pana docenta byl neskutečně příjemný, neformální, hřejivý.

Také mnohokrát děkuji slečně (nebo paní) Marušce, která byla velmi milá a vstřícná.

Cítila jsem se před, při i po výkonu doslova jako v jiném světě.

Z pana doktora i z Marušky sálá nehraná vlídnost a pozitivní nálada. Čehož si velmi vážím a zvyšuje to dobrý pocit a radost pacienta ze "zkrášlování".

Pokud mi bude dopřáno podstoupit další vylepšení od plastického chirurga, určitě se na pana Doc.MUDr. Sukopa opět obrátím. Je pro mě ten nejlepší! Velmi děkuji, přeji jen vše dobré.“

- Spokojený pacient

Podívejte se na fotky před a po zákroku

Plastika obličeje a krku - Facelift - před

Plastika obličeje a krku - Facelift - po

Plastika obličeje a krku - Facelift - před

Plastika obličeje a krku - Facelift - po

Plastika obličeje a krku - Facelift - před

Plastika obličeje a krku - Facelift - po

Média – vyšlo o nás


Hledáte efektivní řešení, jak omladit svůj obličej? Zaposlouchejte se do rozhovoru na Rádiu Impuls. Tentokrát byl hostem plastický chirurg Doc. MUDr. Andrej Sukop, Ph.D., který posluchačům objasnil všechna pro a proti faceliftingu.

Celý rozhovor "Elixír mládí nebo plastická chirurgie?" k poslechu zde >>.


Hledáte řešení, jak na vrásčitou pleť? My ho pro vás máme. Tím správným řešením je lifting. Přečtěte si článek Face lift je třeba správně načasovat, v němž MUDr. Zuzana Kulíková prozradila tajemství, jak zpevnit kontury obličeje a efektivně tak vypnout pleť.

Celý článek "Face lift je třeba správně načasovat" k přečtení zde>>


Sama doma - lifting obličejeLifting obličeje, facelift či omlazení obličeje - to je téma, které řeší Doc. MUDr. Andrej Sukop, Ph.D. v pořadu Sama doma.

Podívejte se na pořad Sama doma s Doc. MUDr. Andrejem Sukopem, Ph.D.


Mladší o pár let 5.dílNa základě podobného životního osudu byly do 5.dílu pořadu Mladší o pár let vybrány paní Gabriela Westfálová a Martina Radová. Paní Martina podstoupila korekci víčekodstranění pih na nose. Gábině byl proveden facelifting obličeje a také úprava horních i dolních víček.

Podívejte se na pátý díl pořadu Mladší o pár let


Mladší o pár let 9.díl9. díl pořadu Mladší o pár let přivítal manžele Eliášovi. Jako první nastoupila Mudr. Marta Moidlová. Paní Boženě napíchla injekce botulotoxinu do čela, vyplnila rty a odstranila pigmentové skvrny na nose a bradavičky z obličeje. Doc. MUDr. Andrej Sukop, Ph.D. provedl paní Boženě facelift obličeje a operaci horních a dolních víček. Panu Jiřímu pouze upravil oční víčka.

Podívejte se na devátý díl pořadu Mladší o pár let


"Mít tak půvabný nosík…" - článek publikovaný v časopise Style seznamuje čtenáře s plastikami, lasery, implantáty či injekcemi. Doc. MUDr. Andrej Sukop, Ph.D. radí, jak se stát mladším a jak si získat zpět své ztracené sebevědomí.

Celý článek "Mít tak půvabný nosík..." ke stažení zde >>


Máte zájem o zákrok plastika obličeje a krku - Facelift? Objednejte se níže.

Jste nový klient? *

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Laser Plastic
Platnéřská 89/11, Praha 1 Staré Město
Kde  nás najdete

Tel.: +420 224 210 224
Mobil: +420 724 860 082
E-mail:

Naši lékaři či asistentky Vám odpoví co nejdříve telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu.