STITEK_ZAVOLAME


Transfer tuku

ZDARMA služby za desítky tisíc Získejte certifikát

Transfer tuku

/akne

Metoda transferu tuku obnáší odsátí tukové tkáně z problémových partií těla a jeho okamžité použití pro zvětšení a modelaci prsou.Využití tělu vlastního tuku místo prsních implantátů zajistí, že ňadra nikdy nepůsobí po zvětšení uměle a jejich velikost se v dalších letech přirozeně přizpůsobuje vaší váze.

Pokud vás trápí tukové polštářky na hýždích nebo stehnech a zároveň toužíte mít bujný dekolt, pak je transfer tuku tím nejvhodnějším řešením. Objednejte se na konzultaci, a využijte zlatých ručiček doktora Martina Tománka, specialisty na liposukční a modelační techniky.

Transfer tuku je minimálně invazivní, šetrný a rychlý zákrok.  Fáze odebírání a zpracovaní tuku se děje v kombinaci lokálni anestesie a sedoanalgesie. ( trvá tři čtvrtiny času výkonu.) Poslední fáze je vlastní aplikace tuku do prsou . ( Časově zabírá zbylou čtvrtinu výkonu a provádí se v celkové anestesii.) Výsledkem je zcela přirozené zvětšení poprsí a odstranění nevzhledných faldíků bez jakýchkoliv jizev.

Informujte se více o doktoru Martinu Tománkovi. Jeho zkušenosti a znalosti jsou na naší klinice LaserPlastic v Praze zárukou nadstandardních a spolehlivých zákrok

Přečtěte si všechny zajímavé informace o transferu tuku

Podívejte se na špičkově provedený transfer tuku

Bioregenerativní medicína - přenosy tukové tkáně

Přenosy tukové tkáně již dávno nespadají do kategorie pouze výplňových procedur u estetických a rekonstrukčních výkonů, ale zaujímají stále větší místo také mezi rejuvenačními procedurami pro ženy i muže.

Hojivého účinku tuku na tkáně se již všimli chirurgové před mnoha léty, ale systematicky se začal používat během posledních let, kdy došlo k vývoji nových zařízení na zpracování tuku a změnil se i operační přístup aplikace tuku.


Transfer tuku pod vedením MUDr. Martina TománkaVstřebávání tuku a výsledný efekt

Kolem tohoto tématu se točí mnoho názorů. Od názorů, které démonizují použití tuku, jejiž autoři nereflektují zahraniční a domácí zkušenosti a vývoj nových operačních přístupů, až po nerealistické sliby a očekávání, které většinou končí zklamáním a devalvací této metody.

Pravda se skrývá někde uprostřed. Na úspěchu výkonu se podílí především operatér, který provádí šetrnou aplikaci tuku, aby ho co nejvíce přežilo a stal se součástí vlastní tkáně. Na přežití tuku se také podílí metoda zpracování tuku, kdy se minimalizuje další mechanické poškození tukové tkáně, a šetrný odběr kvalitními kanylami.

Tuková tkáň je živá tkáň, nesmíme zapomenout, že každý jsme trochu jiný a každý reagujeme jinak na různé procedury, proto paušalizování výsledků tukových transferů může vést k zavádějícím informacím.

Záleží také na množství aplikované tkáně. V případě menších výkonů se dá dosáhnout až 90% udržitelnosti, nepočítáme samozřejmě pooperační otoky a vstřebání tekutin, které byly použity k odsávání a promytí tuku, které se vstřebávají 14 dní až 3 týdny.

U větších výkonů je lépe počítat se 70% udržitelností, ale více záleží na velikosti plochy, kam se aplikuje a množství tuku, který se aplikuje. Tento úbytek lze snadno kompenzovat tím, že se cílová oblast lehce přeplní. Základní pravidlo říká, do většího prostoru se může více přeplnit, do menšího prostoru dát méně a v druhé aplikaci doplnit objem. Zde je důležitá klinická zkušenost operatéra, aby rozhodl, jestli půjde o jednu proceduru nebo o více procedur.

Naše klinika zajišťuje během hospitalizace nepřetržitý 24-hodinový odborný dohled lékařem s anesteziologicko-resuscitační specializací.

Prohlédněte si foto ze zákroku

Transfer tuku na klinice LaserPlastic Praha Transfer tuku
Transfer tuku Transfer tuku - odebírání tukové tkáně

Minitukové transfery, tzv. mikrofatgrafting

Jde o specializaci tukových přenosů, kdy je odebráno malé množství tukové tkáně, která se následně aplikuje v malém množství speciálními mikrokanylami do obličeje, rtů a rukou. Touto metodou se dají řešit jizvičky, jizvy po popálení, scleroderma, drobné kožní defekty a jiné.

Zde se využívá tuk nejen jako filler (výplňový materiál), ale především pro jeho bioregenerační vlastnosti. A klientky potěší, že se jedná opravdu o minimálně invazivní proceduru.


Co tedy mohu očekávat od přenosů tukové tkáně?

Transfer tuku - odebírání tukové tkáněJe zapotřebí si uvědomit, že klientky a klienti, kteří uvažují o tomto druhu procedur, jsou lidé, kteří mají představu o přirozené kráse, s minimálním invazivním přístupem. Ideálně řečeno, vypadat krásně bez viditelných stop po zákroku a bez cizích materiálů v těle.

Optimální výkony jsou doplnění dekoltu, konturace prsou, zvětšení prsou o jednu až dvě velikosti (pokud se výkon rozvrhne do více aplikací dá se i více), řešení asymetrií, konturace hýždí a lýtek, řešení jizev a deformit po liposukci. Dále se tukem dají komplikace u implantátů (viditelné hrany, posuny) nebo jen okolí implantátu dokonturovat, aby prsa vypadala přirozeně.

Mikrofatgrafting se používá především u faceliftů, na zlepšení kvality kůže (rejuvenační procedury) na obličeji a rukou.


Výkon

Vždy se jedná o dva až tři výkony v rámci jedné procedury - liposukce + aplikace tuku + kombinace s mikrofatgraftingem na obličeji, dekoltu nebo u rukou. Díky tomu je procedura šetrná vůči zdraví a šetří se i náklady na operaci.

Přečtěte si reference našich klientů

Vážená paní doktorko, Vážený kolektive kliniky plastické chirurgie,

dne 4.12., jsem u Vás absolvovala zákrok (liposukce + autotransfer) a musím Vám napsat, že jsem naprosto nadšená ze servisu, jaký

personál poskytuje! Počínaje panem doktorem Tománkem, jeho asistentkou paní Lucií a všemi ostatními  sestřičkami, se kterými

jsem za dobu svého pobytu u Vás přišla do styku a které se o mne staraly.

Naprosto nikde jsem se nesetkala s tím, že by se každý jednotlivec choval naprosto profesionálně a lidsky.

Skutečně klobouk dolů!!!!

Nikdy jsem žádný dopis nikam nenapsala, ale přístup, který jsem zažila u Vás, mne k tomu donutil  

Děkuji ještě jednou a přeji ať se daří Vám všem, jak v pracovním, tak i v osobním životě.

- Spokojená klientka

Transfer tuku - před operací

Transfer tuku - po operaci

Transfer tuku - před operací

Transfer tuku - po operaci

Máte zájem o transfer tuku? Objednejte se na konzultaci!

Jste nový klient? *

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Laser Plastic
Platnéřská 89/11, Praha 1 Staré Město
Kde  nás najdete

Tel.: +420 224 210 224
Mobil: +420 724 860 082
E-mail:

Naši lékaři či asistentky Vám odpoví co nejdříve telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu.