STITEK_ZAVOLAME


VITAL Injector (Skinbooster) - rejuvenace a hydratace kůže

ZDARMA služby za desítky tisíc Získejte certifikát

VITAL Injector (Skinbooster) - rejuvenace a hydratace kůže

Vital Injector (Skinbooster) je unikátní přístroj, s jehož pomocí lze pleť omladit, hydratovat a dodat ji svěží a přirozený vzhled. Aplikace zasíťované kyseliny hyaluronové pomocí přístroje Vital Injector je nejpraktičtější a nejúčinnější. Lékař má možnost perfektně korigovat, do jaké hloubky a jaké množství kyseliny hyaluronové aplikuje. Tato metoda je vynikající nejen pro hloubkovou hydrataci a zlepšení elasticity pokožky obličeje, ale také krku, dekoltu a rukou.

Využití:

  • Vital InjectorOmlazení pokožky obličeje, krku a dekoltu
  • Vypnutí jemných vrásek horního rtu a kolem očí
  • Zpevnění pokožky rukou a předloktí
  • Vyhlazení povrchu rtů
  • Ošetření celulitidy
  • Léčba alopecie  ( vypádávání vlasů )

Průběh zákroku:

Před zákrokem je vhodné nanést znecitlivující krém.

Vital Injector (Skinbooster) je vlastně „pistole“, kterou lékař přikládá na ošetřovanou plochu kůže. Ta vytvoří podtlak, přisaje se na kůži a z hlavice pistole vyletí pět jehliček, jež do kůže vpichují kyselinu hyaluronovou. Nastavení přístroje umožňuje volbu různých parametrů: velikost aplikované kapky, její dávky, i sílu přisátí na kůži. Jednou z mnoha výhod použití přístroje Vital Injector je oddálení vpichu od kapilár v hlubších vrstvách kůže, takže je značně snížen výskyt modřinek.

Tento systém umožňuje naprosto rovnoměrné rozložení kyseliny, a tak téměř dokonalou celoplošnou hydrataci.

Ošetření klienty v ničem nelimituje. Vpichy jsou skutečně tak malé, že se ztrácejí téměř ihned a procedura klienty nijak neomezuje v dalším režimu. Po zákroku může být pleť jemně oteklá, mohou být patrny mikrovpichy, které nejpozději třetí den vymizí.

Pro koho je zákrok vhodný?

Pro ženy i muže se suchou a dehydratovanou pletí, která ztrácí pružnost. Oštetření je ale také vhodné i pro mladší klienty, které zatím výrazné změny pokožky nepozorují ( jedná se o aktivní  prevenci, před tvorbou vrásek, aby nedošlo ke ztrátě pružnosti a elasticity pokožky). Zákrok je možné absolvovat celoročně, zvláště vhodný je před nebo po létě.

Viditelnost efektu po zákroku

6 až 8 měsíců - Pleť je po ošetření viditelně hydratovaná, omlazená, bez jemných vrásek, pevnější a pružnější. Délka účinku také závisí na typu pleti, stavu kůže a samozřejmě celkové životosprávě pacienta. U starších a sušších kůží doporučujeme výkon opakovat zhruba za 5 až 6 měsíců.

VITAL Injector - rejuvenace a hydratace kůže

Zaujal vás VITAL Injector? Objednejte se na ošetření!

Jste nový klient? *

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Laser Plastic
Platnéřská 89/11, Praha 1 Staré Město
Kde  nás najdete

Tel.: +420 224 210 224
Mobil: +420 724 860 082
E-mail:

Naši lékaři či asistentky Vám odpoví co nejdříve telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu.